Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Animus Afterlife
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Mise: Doprovod Obchodníka

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Mise: Doprovod Obchodníka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise: Doprovod Obchodníka   Mise: Doprovod Obchodníka - Stránka 2 EmptyFri Dec 31, 2010 7:10 pm

Kaori

Uhm.. prikývla som a pomaly som sa začala vyzliekať až do spodného prádla.. Po tom som vošla do vody ale tak opatrne a o chvíľku mi voda siahala až po ramená, Stres zo mňa viditeľne opadol a mne sa celkom uľavilo.. tá voda má niečo do seba, pousmiala som sa a išla som bližšie k Kenseiovi.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Mise: Doprovod Obchodníka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise: Doprovod Obchodníka   Mise: Doprovod Obchodníka - Stránka 2 EmptyFri Dec 31, 2010 7:21 pm

Kensei

Když přišla blíže ke mne tak jsem ji chytil kolem pasu a pověděl ji do očí..Jsem rád že jsi mě ten den poznala..po tolika letech..řekl jsem ji a chvíly čekal.Nevěděl jsem jestli ji mám políbit nebo ne..Nevím jestli u ní zůstanu,když chci zabít bratra.Když chci zabít bratra,tak musím ho hledat a tak nevím jak dlouho budu pryč a nerad bych ji zlomil srdce..říkal jsem si a díval se jí do očí
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Mise: Doprovod Obchodníka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise: Doprovod Obchodníka   Mise: Doprovod Obchodníka - Stránka 2 EmptyFri Dec 31, 2010 7:25 pm

Kaori

Trochu viac som sa začervenala keď ma chytil okolo pasu ale nebránila som sa.. tiež som sa mu zapozerala do očí a po chvíľke takéhoto pohľadu som si bola istá, že som sa doňho beznádejne zaľúbila. Objala som ho okolo krku a pritiahla som sa bližšie naňho, po čom som mu chcela dať bozk a dúfala som že sa neodtiahne.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Mise: Doprovod Obchodníka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise: Doprovod Obchodníka   Mise: Doprovod Obchodníka - Stránka 2 EmptyFri Dec 31, 2010 7:33 pm

Kensei

Když se mě chytla kolem krku tak jsem si řekl..Když odejdu tak toho budu litovat,ale bráchovi se pomstít musím..řekl jsem si a po chvíly ji políbil..Při polibku jsem použil jazyk a řekl jsem..Doufám že nám to vydrží..Konečně jsem našel tu pravou..řekl jsem ji a pořád jsem ji líbal..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Mise: Doprovod Obchodníka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise: Doprovod Obchodníka   Mise: Doprovod Obchodníka - Stránka 2 EmptyFri Dec 31, 2010 8:08 pm

Kaori

Keď to dopovedal tak som sa naňho znova len prisala a začala ho bozkávať.. nemala som nejakú potrebu niečo hovoriť keď všetko za mňa hovorili moje pery.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Mise: Doprovod Obchodníka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise: Doprovod Obchodníka   Mise: Doprovod Obchodníka - Stránka 2 EmptyFri Dec 31, 2010 8:21 pm

Kensei

Pořád jsem jí líbal a když se její vlasy dostaly mezi nás tak jsem na chvíly přestal..Chvíly jsem se na ní díval a pohladil po tváři...Jak zareaguje malá Kasumi?Zeptal jsem se a díval se na ní..Byla tak..Krásná,úsměv říkal vše...Doufám že mě Kasumi za tohle nebude nesnášet ...řekl jsem si a políbil ji..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Mise: Doprovod Obchodníka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise: Doprovod Obchodníka   Mise: Doprovod Obchodníka - Stránka 2 EmptyFri Dec 31, 2010 8:33 pm

Kaori

Nemyslím si že by ťa neznášala.. už len teraz ťa má hrozne rada.. Povedala som a jemne som sa naňho usmiala.. Pohladila som ho po tvári no po tom som sa trocha zarazila.. p..prepáč ale myslím že by sme už mali ísť.. Uvidíme ako na to zareaguje keď tam prídeme. Povedala som a pomaly som sa od neho odtiahla, po tom som zamierila k brehu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Mise: Doprovod Obchodníka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise: Doprovod Obchodníka   Mise: Doprovod Obchodníka - Stránka 2 EmptyFri Dec 31, 2010 8:38 pm

Kensei

Když se ode mne odtáhla tak jsem ji chytil za ruku a ještě ji jednou políbil..Teď můžeme jít..řekl jsem ji a usmál se.Pomaly jsem vyrazil ke břehu ...Na chvíly jsem si sednul na písek a díval se na moře..Pak jsem se podival na Kaori jak měla nádherné tělo.. Po chvíly jsem si oblíkl tričko a kuš si dal na záda..Skočil jsem na lodku a podal Kaori ruku..Když naskočila tak jsem začal pádlovat a díval se na Kaori "zajímavým pohledem"..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Mise: Doprovod Obchodníka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise: Doprovod Obchodníka   Mise: Doprovod Obchodníka - Stránka 2 EmptyFri Dec 31, 2010 9:05 pm

Kaori

Stále som bola len v spodnom prádle pretože som ho mala mokré a nechcela som nachladnúť, a ani som si nechcela zamočiť ostatné oblečenie, to bolo na loďke vedla mňa a ja som sa po ceste len pozerala na Kenseia.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mise: Doprovod Obchodníka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise: Doprovod Obchodníka   Mise: Doprovod Obchodníka - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Mise: Doprovod Obchodníka
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Naruto: Next Generation :: Zmatená Oblast: Mořský Ostrov :: Hrací Místnost-
Přejdi na: