Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Animus Afterlife
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Mise: Doprovod Obchodníka

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Takeru Takahashi
Administrátor
Administrátor
Takeru Takahashi


Poèet pøíspìvkù : 159
Join date : 07. 08. 10
Age : 29

Statistika Charakterů
Poznámky:

Mise: Doprovod Obchodníka Empty
PříspěvekPředmět: Mise: Doprovod Obchodníka   Mise: Doprovod Obchodníka EmptyFri Dec 17, 2010 3:40 pm

Mise: Doprovod Obchodníka

Mise typu C, je jako stvořená pro tříčlenný tým, jedná se o doprovození obchodníka na Mořský Ostrov, avšak pozor! Obchodník převáží celkem vzácné zboží, tak se může stát, že Vás přepadnou nějácí banditi, popřípadě zloději. Úkol končí ve chvíli, kdy se obchodník bezpečně dostane na Mořský Ostrov a dá Vám svitek, který předáte Radnímu, čímž radní pozná, že jste misi opravdu dokončili, a ne jen zabili staříka a vrátili se zpět do vesnice.

(Dias, Coca, Krumla)
Návrat nahoru Goto down
https://animus-afterlife.forumczech.com
Anonymní
Anonymní




Mise: Doprovod Obchodníka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise: Doprovod Obchodníka   Mise: Doprovod Obchodníka EmptySun Dec 19, 2010 9:42 am

Kensei

Yakura někam odešel a hledat se mi ho nechtělo..Pomalu jsem pádloval,protože jsme měli čas.Podíval jsem se na obchodníka a zeptal se ho..Co je to za zboží,co máme hlídat..zeptal jsem se obchodníka a pomalu si prohlížel okolí..Voda byla čistá a plavalo v ní hodně ryb..Já jsem doufal že se během mise nic nepřihodí.Jestli ano,tak nevím co je důležitější,zda mise nebo Kaori..zamyslel jsem se a podíval se na ní..
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi
Administrátor
Administrátor
Takeru Takahashi


Poèet pøíspìvkù : 159
Join date : 07. 08. 10
Age : 29

Statistika Charakterů
Poznámky:

Mise: Doprovod Obchodníka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise: Doprovod Obchodníka   Mise: Doprovod Obchodníka EmptySun Dec 19, 2010 9:48 am

Obchodník

To ti nemůžu říct chlapče, ale je to velmi cenné zboží. Musím ho dovést do své rodné vesnice, ale říci ti, co to je ti nemůžu... řekl jsem mile a podíval jsem se na okolí Doufám, že dorazí i někdo další. Jen jeden člověk mě moc dobře neochrání... dodal jsem ještě...
Návrat nahoru Goto down
https://animus-afterlife.forumczech.com
Anonymní
Anonymní




Mise: Doprovod Obchodníka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise: Doprovod Obchodníka   Mise: Doprovod Obchodníka EmptySun Dec 19, 2010 10:05 am

Kensei

Poslouchal jsem obchodníka a rozhlížel jsem se kolem,jestli neuvidím něco podezřelého..Když obchodník dokončil svůj proslov,tak jsem mu na to odpověděl..Když nemůžete..řekl jsem mu a po chvíly dodal..a nebojte nic se vám nestane..Arthas vám dal ty nejlepší shinobi z vesnice..pověděl jsem a pomaly jsem v dálce viděl "Zmatený Ostrov" .Tak mě napadlo a zeptal jsem se ho na moji osobní věc...Neznal jste člověka jménem Shinji?Zeptal jsem se ho,protože Arthas mi nic nechtěl říct a nevím kde bych začal..
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi
Administrátor
Administrátor
Takeru Takahashi


Poèet pøíspìvkù : 159
Join date : 07. 08. 10
Age : 29

Statistika Charakterů
Poznámky:

Mise: Doprovod Obchodníka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise: Doprovod Obchodníka   Mise: Doprovod Obchodníka EmptySun Dec 19, 2010 10:34 am

Obchodník

Hmmm... ne, to mi nic neříká, pročpak? Kdo by to měl být? optal jsem se zvědavě, při čemž jsem stále pozoroval všechno okolo sebe. Byl jsem sice jen obchodník, ale i tak jsem poznal, když něco nebylo v pořádku, a právě v tuto chvíli jsem tento pocit měl... ikdyž to mohla být jen dočasná bolest zad, kterou způsobovaly mé skříplé nervy...
Návrat nahoru Goto down
https://animus-afterlife.forumczech.com
Anonymní
Anonymní




Mise: Doprovod Obchodníka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise: Doprovod Obchodníka   Mise: Doprovod Obchodníka EmptySun Dec 19, 2010 12:07 pm

Kensei

Když se mě zeptal kdo je Shinji tak jsem vzdychl a odpověděl mu..Je to můj bratr řekl jsem mu "drsným hlasem" a v očich se mi objevil sharingan..Už jsme byly skoro u ostrova a zvedal se vítr..Jak dlouho to je od břehu k vesnici?Zeptal jsem se obchodníka a začal jsem pádlovat rychleji než před tím..Po chvíly jsme se dostaly na ostrov a loď jsme nechaly na břehu..Na chvíly jsem si sednul a díval se na moře..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Mise: Doprovod Obchodníka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise: Doprovod Obchodníka   Mise: Doprovod Obchodníka EmptySun Dec 19, 2010 3:56 pm

Kaori

Sedela som v loďke a ich rozhovor som si všímala len okrajovo, stále som bola mysľou doma u Kasumi a rozmýšľala som či Arthas niekoho nakoniec do domu poslal na jej stráženie alebo nie. Bola to moja prvá misia po dlhom čase a tiež som nič nechcela spackať a hlavne som ju chcela splniť čo najrýchlejšie.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Mise: Doprovod Obchodníka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise: Doprovod Obchodníka   Mise: Doprovod Obchodníka EmptyMon Dec 20, 2010 4:33 pm

Kensei

Po chvíly sedění na pláži jsem se rozhodl,že můžeme jít..Na záda jsem položil svoji kuš a pomalu jsem se rozešel..Tak jdeme..řekl jsem obchodníkovi a Kaori a pomalu se vydal na cestu..Krajina byla hezká,hodně květin a stromů..Aspoň zde nejsou bažiny jako v mé rodné osadě..řekl jsem si a pokračoval v chůzi.
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi
Administrátor
Administrátor
Takeru Takahashi


Poèet pøíspìvkù : 159
Join date : 07. 08. 10
Age : 29

Statistika Charakterů
Poznámky:

Mise: Doprovod Obchodníka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise: Doprovod Obchodníka   Mise: Doprovod Obchodníka EmptyMon Dec 20, 2010 7:43 pm

Obchodník

Loď skončila na břehu, vypadalo to, že plavba bude bez problémů a tké byla, avšak teď nás čekala nejtěžší část úkolu, a to průchod junglí místního ostrova Musíme do Osady Jigushi... na severovýchod od ní je má vesnice, ale dávejte si pozor, místní zvěř a rostlinstvo nejsou příliš přívětiví... řekl jsem mírně nepříjemným hlasem a poté jsem podal jednomu z chlapců mapu celého ostrova i s vyznačenou cestou Tudy... dodal jsem a ukázal prsten na cestu, při čemž jsem udělal gesto, aby šel ten chlapec první...
Návrat nahoru Goto down
https://animus-afterlife.forumczech.com
Anonymní
Anonymní




Mise: Doprovod Obchodníka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise: Doprovod Obchodníka   Mise: Doprovod Obchodníka EmptyMon Dec 20, 2010 8:01 pm

Kensei

Kývl jsem na obchodníka a šel jsem první..Když jsme procházeli junglí,tak šlo slyšet mnoho zvuků od zvířat..Pro jistotu jsem si vytáhnul kuš a mířil jsem sní do předu,protože obchodník řekl že by jsme mohly mít návštěvu..Za mnou byl obchodník a Kaori šla jako poslední..Takže obchodníkovi by se nic stát nemělo..Pokud nebudou útočit z dálky..Po chvíly jsem aktivoval sharingan a trochu přidal do kroku a pozoroval okolí,jestli se něco někde nepohne.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Mise: Doprovod Obchodníka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise: Doprovod Obchodníka   Mise: Doprovod Obchodníka EmptyTue Dec 21, 2010 11:12 am

Kaori

Išla som ako posledná a obzerala som sa všade naokolo. Dúfam že už budeme tam. Pomyslela som si no nejak som tušila že sme bohvie akú diaľku neprešli. Bola som dosť nervózna a moja nálada tiež bola na bode mrazu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Mise: Doprovod Obchodníka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise: Doprovod Obchodníka   Mise: Doprovod Obchodníka EmptyTue Dec 21, 2010 3:07 pm

Kensei

Pořád jsme procházeli jugnlí a zdálo se to nekonečné..Když jsme narazily na malé jezírko.Tak mě napadlo jestli si neodpočineme.Dáme si pauzu..řekl jsem Kaori i obchodníkovi a napil se vody..N chvíly jsem si sedl na kámen,protože zde bylo horko..Na chvíly jsem přestal dávat pozor,ale po chvíly jsem se díval všude kolem bez sharinganu.Slyšel jsem zpěv ptáků,řev zvířat.Tak jsem nemohl slyšet že by šel někdo kolem nás..Byla to pro mě nevýhoda,tak jsem dával větší pozor..
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi
Administrátor
Administrátor
Takeru Takahashi


Poèet pøíspìvkù : 159
Join date : 07. 08. 10
Age : 29

Statistika Charakterů
Poznámky:

Mise: Doprovod Obchodníka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise: Doprovod Obchodníka   Mise: Doprovod Obchodníka EmptyWed Dec 22, 2010 2:14 pm

Obchodník

Musíte si tady dávat pozor i na ty nejmenší a nejvíce nenápadné věci, i vegetace tady může útočit... ikdyž Vám tak na 90% nezpůsobí nic než škrábanec o rozměrech 10 milimetrů... povídal obchodník starým, ale milým hlasem a při tom stále šel za tím klukem... Už to není tak daleko do menší vesničky, tam bychom nejspíše měli přespat... dodal ještě starý muž a poté už moc nemluvil...

-> Zhruba pět minut po řeči obchodníka jste uslyšeli prasknutí větívky ve křoví na pravo od cesty, ve stejnou chvíli se tam mihnul zvláštní stín...
Návrat nahoru Goto down
https://animus-afterlife.forumczech.com
Anonymní
Anonymní




Mise: Doprovod Obchodníka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise: Doprovod Obchodníka   Mise: Doprovod Obchodníka EmptyWed Dec 22, 2010 4:03 pm

Kensei

Když jsme si odpočinuli tak jsme vyšly na krátkou cestu jak řekl obchodník..Pomalu jsme šly,protože jsme nikam nespěchaly a já dával pozor jesli neuvidím něco,nebo někoho,kdo by se plížil kolem nás.Když jsem slyšel něco v křoví tak jsem ukázal ať stojí..Pomalu jsem se k tomu přibližoval(Ke křoví) a ze zad si vytáhl kuš..Přibližival jsem se ke keři a když jsem byl skoro u něho tak chvíly čekal.
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi
Administrátor
Administrátor
Takeru Takahashi


Poèet pøíspìvkù : 159
Join date : 07. 08. 10
Age : 29

Statistika Charakterů
Poznámky:

Mise: Doprovod Obchodníka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise: Doprovod Obchodníka   Mise: Doprovod Obchodníka EmptyWed Dec 22, 2010 4:07 pm

Game Master

-> Ze křoví vyskočil bandita a chtěl tě zapíchnout svou kudlou, avšak mrštným kopem a Kunaiem si banditu zabil, ten se posléze změnil na vodu a vypařil se jako dým...

Vypadalo to, že tímto byla "křovinná" hrozba zažehnána, avšak cesta je ještě dlouhá a nikdy nevíte, co se může stát... někdo by vám například mohl zapíchnout kunai do zad zrovna ve chvíli, kdy spíte...
Návrat nahoru Goto down
https://animus-afterlife.forumczech.com
Anonymní
Anonymní




Mise: Doprovod Obchodníka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise: Doprovod Obchodníka   Mise: Doprovod Obchodníka EmptyWed Dec 22, 2010 4:15 pm

Kensei

UF..řekl jsem si a otočil jse na ty dva (obchodník,Kaori),když jsem viděl že je vše pohodě,tak jsem řekl..Byl to je klon,takže zde musí být ještě ten pravý..řekl jsem si a aktivoval sharingan,protože jsem myslel že by mi mohl pomoct.Řekl jsem si a pomaly se rozešel.Když jsme ušly nějakou dobu tak jsem přemýšlel kdy tam budeme a pokračoval jinak v cestě.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Mise: Doprovod Obchodníka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise: Doprovod Obchodníka   Mise: Doprovod Obchodníka EmptyWed Dec 22, 2010 5:31 pm

Kaori

Trochu som sa nastrašila keď tam z kríka na Kenseia vybehol ten klon no po tom som si vydýchla a ďalej som pokračovala v ceste.. stále som si pri tom hovorila že to nebol dobrý nápad nechávať Kasumi samú doma.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Mise: Doprovod Obchodníka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise: Doprovod Obchodníka   Mise: Doprovod Obchodníka EmptyThu Dec 23, 2010 1:28 pm

Kensei

V dálce jsem zahlédl bránu osady,která byla otevřená a u ní dva strážní.Když jsme přišly před bránu,tak svoji kuš dal za záda a pokračoval k radnímu.Osada byla hezká a na domech bylo plno ozdob.Jenom jsem se divil že jsme v osadě potkaly tak málo lidí.Když jsme přišly před radní budovu tak jsem silně zaklepal a čekal dokud někdo neotevře,nebo dokud někdo nezavolá "dále" ..Jenom mi bylo divné,že když nás ten klon napadl,tak se neukázal ten pravý.To mi přišlo docela divné..Myslel jsem si a čekal..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Mise: Doprovod Obchodníka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise: Doprovod Obchodníka   Mise: Doprovod Obchodníka EmptyFri Dec 31, 2010 3:47 pm

???????(Radní)

Vstupte..Vykřikl jsem a když se dveře otevřeli tak jsem viděl dva shinoby,kteří byly nejspíše z osady Wanketsu..Co tu děláte?Vykřikl jsem a když vešel obchodník tak jsem si oddychl..Aha,..tak vy jste ti shnoby,kteří dostaly za úkol doprovodit našeho obchodníka..
Doufám že všechno proběhlo v pořádku??Zeptal se a nečekal ani na naši odpověď..Tady máte odměnu a můžete jít..Pověděl a pokračoval v papírování..


Naposledy upravil dias258cz dne Fri Dec 31, 2010 5:57 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Mise: Doprovod Obchodníka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise: Doprovod Obchodníka   Mise: Doprovod Obchodníka EmptyFri Dec 31, 2010 5:52 pm

Kaori

Kensei_kun? vrátime sa do osady? mám starosť o Kasumi. Povedala som a bolo vidieť že je to pravda.. tvár som mala strápenú a aj odmenu som zobrala až trhavo a chvíľu som si ani neuvedomila že mi nejakú ponúkajú.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Mise: Doprovod Obchodníka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise: Doprovod Obchodníka   Mise: Doprovod Obchodníka EmptyFri Dec 31, 2010 6:01 pm

Kensei

Vůbec jsem jejch radního nepochopil..Děkuji bohu za Arthase!Když jsme chodily po osadě tak se mi Kaori zeptala jestli pak se nemůžeme vrátit..Chvíly jsem se na ní díval a vypadala že má opravdu starosti..Tak jo..řekl jsem a pomalu jsme šly znovu dlouhou cestou ke člunu.Sice jsem si chtěl zeptat pár lidí jestli nevědí něco o mém bratrovi..Pozdeji se sem vrátím.První doprovodím Kaori domů..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Mise: Doprovod Obchodníka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise: Doprovod Obchodníka   Mise: Doprovod Obchodníka EmptyFri Dec 31, 2010 6:04 pm

Kaori

ďakujem. Odfúkla som si a nastúpila som do člna.. budem.. hmm pádlovať ja či ty? spýtala som sa a čakala som na jeho odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Mise: Doprovod Obchodníka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise: Doprovod Obchodníka   Mise: Doprovod Obchodníka EmptyFri Dec 31, 2010 6:10 pm

Kensei

Když jsme došly ke člunu,Tak jsem se zadíval do Kaori..KDyž nastoupila do člunu tak jsem se ji zeptal..Nechceš se vykoupat?Moře je hezké a čisté..Vítr je příjemný...Chvíly se díval na Kaori a dodal..Ale jestli chceš fakt jít,tak můžeme..Zeptal jsem se ji a čekal co odpoví..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Mise: Doprovod Obchodníka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise: Doprovod Obchodníka   Mise: Doprovod Obchodníka EmptyFri Dec 31, 2010 6:48 pm

Kaori

hmm.. chceš ísť.. eh sa kúpať? zašomrala som trocha ako v tranze a na tvári sa mi vyhodila červeň. No.. myslím že to Kasumi ešte chví..chvíľku vydrží. Povedala som a neisto som sa naňho usmiala.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Mise: Doprovod Obchodníka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise: Doprovod Obchodníka   Mise: Doprovod Obchodníka EmptyFri Dec 31, 2010 7:06 pm

Kensei

Tak jo..řekl jsem a sundal si tričko a ...Rozeběhl jsem se a do vody jsem skočil šipku..Po chvíly jsem se vinořil ..Tak jdeš Kaori.??Zeptal jsem se a dodal ..Neboj se o malou..Bude v pořádku..Řekl jsem ji a chvíly jsem se na ní díval a čekal než půjde..

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mise: Doprovod Obchodníka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise: Doprovod Obchodníka   Mise: Doprovod Obchodníka Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Mise: Doprovod Obchodníka
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Naruto: Next Generation :: Zmatená Oblast: Mořský Ostrov :: Hrací Místnost-
Přejdi na: