Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Animus Afterlife
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Osada Wanketsu

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Takeru Takahashi
Administrátor
Administrátor
Takeru Takahashi


Poèet pøíspìvkù : 159
Join date : 07. 08. 10
Age : 29

Statistika Charakterů
Poznámky:

Osada Wanketsu Empty
PříspěvekPředmět: Osada Wanketsu   Osada Wanketsu EmptySun Dec 12, 2010 11:46 am

OSADA WANKETSU

Osada Wanketsu Swamp_10

Osada Wanketsu se nachází uprostřed Horských Močálů, i přes to je však obehnána z části horami, ve kterých se těží drahé kameny a z druhé části má celkem vysoké hradby. Do města vede jen jedna cesta, a to Hlavní Brána. Poté ještě existuje nouzový únikový východ, o tom však vědí jen tři radní Osady. Na Hlavním, nosném stromě se nachází budova Radních, okolo jsou domy vesničanů a menší hotýlky a obchůdky.

Málokdo však ví, že pod Osadou existuje tajný podzemní komplex chodeb, nachází se několik stovek metrů pod Osadou. V podstatě to lze považovat za takové menší podzemní městečko, o jeho existenci však opět ví jen tři Radní a jimi zvolení lidé. V těchto prostorách se nacházejí nejcenější věci Osady, nacházejí se zde informace o Osadě a její Historii, staré mapy... ještě za vlády Kage. Tajné techniky a hlavně je zde uschován přivolávací svitek pavouků, který k močálům patří už od nepaměti. V těchto prostorách se také nachází několik míst na trénování a rozlehlé laboratoře neznámých ůčelů (Orochimaru). Existují tam pouze dva vchody - Jeden skrze tajné dveře v domě Hlavního Radního, a další skrze kanalizační systém Osady.
Návrat nahoru Goto down
https://animus-afterlife.forumczech.com
Anonymní
Anonymní




Osada Wanketsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Wanketsu   Osada Wanketsu EmptySun Dec 12, 2010 2:56 pm

Kaori Shinra

Išla som po ulici osady Wanketsu a v ruke som mala tašku s nákupom, Kasumi mi sedela na pleciach a ja som ju jednou rukou pridržiavala, Neko_chaaan.. rýchlejšie, rýchlejšie! Zašomrala na mňa a bolo vidieť že sa trocha nudí. Hee? nepôjdem rýchlejšie.. ešte spadneš a čo potom hmm? buď rada že ťa vôbec nesiem na pleciach. Povedala som jej a ona sa len trocha odula. čím je staršia tým viac vymýšľa.. ak to takto pôjde ďalej tak neviem neviem. Pomyslela som si s úsmevom na tvári a rozmýšľala som či som aj ja bola voľakedy taká.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Osada Wanketsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Wanketsu   Osada Wanketsu EmptySun Dec 12, 2010 3:33 pm

Kensei Uchiha

Před sebou jsem viděl bránu osady Wanketsu..Zastavil jsem se před bránou a řekl nahlas..Jsem doma..Vešel jsem bránou do vnitř...Osada se strašně změnila..říkal si a kráčel uličkou...Plno bylo docela hodně lidí,obchůdků a různých stanků a já si hlavně hlídal svoji kuš,kterou jsem měl na zádech..Stále jsem chodil uličkama a díval jsem se po okolí jestli nepotkám známého nebo jestli někdo nepozná mě..Kdo ví kdo je zde radní.Jestli pořád ten samý člověk..Ehm jak on se jmenoval..Přemýšlel a najednou mu to jméno došlo..Aras..Néé Arthas..Jo to je ono..Řekl si a pokračoval.
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi
Administrátor
Administrátor
Takeru Takahashi


Poèet pøíspìvkù : 159
Join date : 07. 08. 10
Age : 29

Statistika Charakterů
Poznámky:

Osada Wanketsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Wanketsu   Osada Wanketsu EmptySun Dec 12, 2010 3:54 pm

Arthas

Chladným pohledem jsem pozoroval celou osadu, byl to zvláštní pohled... místo, o které jsem se musel postarat, něco... co jsem musel chránit. Ten pocit byl na jednu stranu příjemný, avšak na druhou to bylo těžké břemeno... Chladnýma očima jsem koukal z balkonu na centrum celé osady, zrovna jsem tam viděl Kaori a malou, vlastně jsem je osobně moc dobře neznal, ale od vidění jsem je znal velmi dobře Pomalu ale jistě se zde začínají shromažďovat Shinobi... není divu, je zrovna čas rozpadu a chudoby, každý hledá bohatsví a sílu... a velké osady jsou jedny z možností, jak toho dosáhnout. pomyslel jsem si, při čemž jsem stále pozoroval náměstí...
Návrat nahoru Goto down
https://animus-afterlife.forumczech.com
Anonymní
Anonymní




Osada Wanketsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Wanketsu   Osada Wanketsu EmptySun Dec 12, 2010 3:57 pm

Kaori Shinra (16) / Kasumi Shinra (6)

Išli sme v tichosti ďalej, tak trocha smerom k bráne pretože tam sme bývali. Kasumi zatiaľ na mojich pleciach zaspala a ja som cítila jej pravidelný dych na vlasoch, zazdalo sa mi že som uvidela nejakého chalana ktorého som poznala, zozačiatku som si myslela že je to len nejaký blud v mojej hlave ale keď som sa pozrela lepšie tam som v tom chalanovi spoznala Kenseia. Trocha ma to prekvapilo ale zároveň som sa celkom potešila, podišla som bližšie k nemu a zamávala som mu s tou rukou v ktorej som mala nejaké jedlo čo som bola kúpiť v obchode. Kensei.. si to ty? heh.. koľko to je ? štyri .. tri roky? začala som a milo som sa naňho usmiala.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Osada Wanketsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Wanketsu   Osada Wanketsu EmptySun Dec 12, 2010 4:05 pm

Kensei

Procházel jsem se uličkou a viděl jsem ten "palác" oproti jiným domům,kde právě stal na balkóně radní..Že jsi to ty Arthasy..řekl potichu a vytahoval jsem pomalu kuš,ale najednou ke mě přiběhla nějaká holka..Teda,byly dvě..Ta jedna je mi trochu povědomá,ale nevím ke komu ji přiřadit..Kuš jsem nechal za zády a zeptal se trochu zmateně..Mi se známe?Jestli jsme spolu něco měli,tak to není moje chyba..řekl jsem a díval jsem se na tu holku..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Osada Wanketsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Wanketsu   Osada Wanketsu EmptySun Dec 12, 2010 4:09 pm

Kaori Shinra (16) / Kasumi Shinra (6)

Ty.. si ma nepamätáš? spýtala som sa ho trocha naduto no bola som tichšie aby som nezobudila Kasumi. Kaori.. som Kaori.. už si ma pamätáš? noo som tá .. oná.. ako ti to mám povedať? eeh.. poznám aj Yakuru.. aj na neho si už zabudol? hovorila som a Kasumi pri tom pootvorial jedno oko a nechápavo, stále však dosť ospalo, sa pozrela na Kenseia.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Osada Wanketsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Wanketsu   Osada Wanketsu EmptySun Dec 12, 2010 4:19 pm

Kensei

Co je zač?Anděl?To těžko,i když je na anděla až moc pěkná..Když potom zmínila jméno Yakura tak jsem řekl..Ach ano..Yakura..Byly jsme nejlepší kamarádi a já utekl z vesnice bez rozloučení...Vzdychl jsem a pak se znovu zamyslel kdo je ta holka..Nemohu ji nikam přiřadit..OMlouvám se,ale fakt nevím kdo jsi..Řekl jsem a pomalu vytahoval kuš..Po chvíly jsem se podíval na tu malou,která spala a zeptal jse..Nechceš zajít na oběd??Když jsem to do končil tak jsem ukázal prstem"jako počkej" a vyskočil na střechu domu..Zamířil jsem a vystřelil..Šíp letěl daleko a jen tak tak nestrefil Arthase..Usmál jsem se a seskočil dolů a čekal na odpověď Kaori..
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi
Administrátor
Administrátor
Takeru Takahashi


Poèet pøíspìvkù : 159
Join date : 07. 08. 10
Age : 29

Statistika Charakterů
Poznámky:

Osada Wanketsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Wanketsu   Osada Wanketsu EmptySun Dec 12, 2010 4:23 pm

Arthas

Okolo Kenseie začalo ve chvíli létat obrovské množství holubic tvořených Měsíční Energií, z těchto holubic se nakonec složil klon Arthase Jak milé, tak ty se vrátíš a poté mě takto pozdravíš, co takhle si raději dát nějákou pořádnout misi? řekl klon a pousmál se, v tu chvíli se rozpadl zpět na holubice a spadl z něj svitek s popisem mise...

Na svitku stálo:

Jedná se o misi TYPU C: Vaším úkolem je pročistit kanály Wanketsu, je to mise povinné, takže jít musíš. Mise začíná zhruba za dvě hodiny, aby si měl čas si sestavit nějáký pomocný tým, náčiní najdeš u vchodu do kanalizace, hodně štěstí.
Návrat nahoru Goto down
https://animus-afterlife.forumczech.com
Anonymní
Anonymní




Osada Wanketsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Wanketsu   Osada Wanketsu EmptySun Dec 12, 2010 4:24 pm

Kaori Shinra (16) / Kasumi Shinra (6)

Išla by som. Ako keď chceš tak poď k nám domov, niečo spravím. Pousmiala som sa. Pretože teraz do reštiky ísť nemôžem. Musím uložiť Kasumi už mi pomaly zaspáva na pleciach. Dopovedala som ešte a čakala som na jeho odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Osada Wanketsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Wanketsu   Osada Wanketsu EmptySun Dec 12, 2010 4:29 pm

Kensei

Když kolem mě lítaly holubice tak jsem věděl,že tohle je Arthasovo dílo..Když se objevil klon tak jsem se na něho podíval a nestačil jsem ani nic říct,protože jak se rychle objevil.Tak rychle zmizel.Když jsem na zemi viděl svitek,tak jsem ho zvedl a pomali otevřel..Povinná mise?To tak..Řekl jsem si a mávl rukou jako"táhni k čertu"..Povinná mise.To určitě.Já si půjdu na misi kdy chci řekl jsem si a když jsem seskočil tak jsem poslouchal Kaori..Chvíly se zamyslel a řekl..Tak můžeme a kuš jsem dal na záda..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Osada Wanketsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Wanketsu   Osada Wanketsu EmptySun Dec 12, 2010 4:33 pm

Kaori Shinra (16) / Kasumi Shinra (6)

Usmiala som sa a začala som kráčať smerom k domu. Kasumi sa zatiaľ pootočila k Kenseiovi a pozrela sa na neho svojimi veľkými očami. Eeeh kto si? spýtala sa ho a zatvárila sa trocha nechápavo, ja som sa len usmiala. Mohlo ma napadnúť že sa naňho Kasumi nepamätá, predsa len vtedy mala sotva štyri. Rozmýšľala som a ďalej som kráčala smerom k môjmu domu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Osada Wanketsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Wanketsu   Osada Wanketsu EmptySun Dec 12, 2010 4:40 pm

Kensei

Když jsme šly tak jsem se nabídl,jestli bych ji nepomohl s taškou ve které byl nákup..Když se ale potom Kasumi probudila tak její velké oči byly hezké..Když se mě zeptala kdo jsem.Tak jsem odpověděl..Já jsem přítel,teda kamarád tvé sestry a pohladil ji po vlasech...Po chvíly jsem se díval do předu a přemýšlel..Kdo je vlastně Kaori..Nemohl jsem si prostě vzpomenout a docela mě to mrzelo..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Osada Wanketsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Wanketsu   Osada Wanketsu EmptySun Dec 12, 2010 4:55 pm

Kaori Shinra (16) / Kasumi Shinra (6)

Nepamätáš sa Kasumi? to je Kensei, povedala som a usmiala som sa pri tom. Kasumi sa trocha pousmiala keď ju pohladil po vlasoch a milo sa naňho usmiala. Tak už sme tu. oznámila som a odomkla som dvere od domu, zložila som si Kasumi z pliec a položila som ju na vlastné, Ona sa na mňa len mrzuto pozrela a vošla dovnútra. ďakujem. Povedala som s úsmevom a zobrala som si tašku s nákupom. Taak poď ďalej a cíť sa tu ako doma. privítala som ho a počkala som kým vojde dnu, po tom som zatvorila dvere a previedla ho do izby v ktorej aj s Katsumi spávam, bola tam dvojposchodová postel a v strede bol malí široký stôl zo zaoblenými hranami, ja som posadia Kasumi za stôl tak, aby bola chrbtom obretá o postel, po tom som išla do kuchyne a začala som variť. Pre Kasumi som dala zovrieť vodu na polievku ktorú si odo mňa vyžiadala ešte v obchode. Vysypala som do tej vody sáčok s polievkou a po tom som sa pustila do robenia pikantného danga. čo sa týka bližšieho opisu tej izby, bolo tam jedno väčšie okno takmer cez celú stenu ale to bolo zakryté tmavým závesom, Pri ceľej ľavej stene bola veľká skriňa a tá bola zavretá, na pravo bola posteľ, vpredu bolo to okno a za Kenseiom bola chodbička z ktorej vyšiel, v tá chodbička bola rozvetvená do troch smerov, jeden ústil k zavretým dverám do druhej izby. druhý do kuchyne a tretí do kúpeľne. V celej izbe panoval taký menší bordel a väčšiu časť voľného miesta zaberali nejaké plyšové Kasumine hračky. Tá sa na teba pozerala takým zvláštnym pohľadom. Ken_chan?? podáš mi prosímťa pana Taka? spýtala sa ho a zrejme tým myslela jedného z plyšákov ktorých boli po izbe rozhádzané desiatky.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Osada Wanketsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Wanketsu   Osada Wanketsu EmptySun Dec 12, 2010 5:04 pm

Kensei

Šel jsem pořád za Kaori..Když jsme byly u jejího domu tak jsem tam vlezl a podíval se kolem kde co je..Máte to tu hezké řekl jsem a když jsme vešli do pokoje tak jsem si sedl a díval se na malou Kasumi..Kaori si někam odskočila nejspíše tak jsem se díval na malou jak si hraje..na zádech jsem měl kuš tak jsem ji odložil a opořel o stěnu..Když potom malá Kasumi zeptala,abych ji podal pana Taka tak jsem se podíval kolem a bylo tam plno hraček..Ehm..,kterého Taka chceš?Vidím jich tu více..Určitě se všechny hračky nejmenují "Taka" tak jsem to jen tak plácnul a díval se na malou Kasumi..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Osada Wanketsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Wanketsu   Osada Wanketsu EmptySun Dec 12, 2010 5:10 pm

Kaori Shinra (16) / Kasumi Shinra (6)

Taka ...Taka. ten s tými .. krídlami. Povedala Kasumi a počet potencionálnych Takov sa znížil približne o polovicu. Ja som sa len usmiala keď som ic htak počúvala a ďalej som pokračovala v príprave danga, Kasumina polievka už pomaly bola ale ešte ju trebalo trocha ochladiť, tak som jej ju nabrala do malej misky a nechala som ju v kuchyni len tak na stole, otočila som sa k rozrobenému dangu a vedela som že to zachvíľku bude, začala som k nemu robiť pikantnú omáčku.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Osada Wanketsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Wanketsu   Osada Wanketsu EmptySun Dec 12, 2010 5:15 pm

Kensei

Díval jsem se na tu malou a připomínala mi tu na hříšti..!!Ach,už vím kdo je Kaori..Já hlupák..Několikrát si s náma hrála na hřišti..Když Kasumi chtěla abych ji podal hračku,plyšáka Taka s křídlami tak jsem se podíval a držel jsem jich v ruce 5..Tak který to bude zeptal jsem se ji a do ruky jsem si vzal kuš,protože vní nebyl šíp a podíval se ke dveřím jestli Kaori nejde..Kdo ví kde je?O ničem se nezmínila že by někam šla..Ale co..řekl jsem a díval se na malou Kasumi..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Osada Wanketsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Wanketsu   Osada Wanketsu EmptySun Dec 12, 2010 5:25 pm

Kaori Shinra (16) / Kasumi Shinra (6)

Všetkýých. Povedala s úsmevom a napriahla sa za nimi no stôl jej v tom nejak prekážal a tak len ostala sedieť a čakala kým jej ich kensei podá. To už som sa vrátila z kuchyne a v jednej ruke som mala polievku pre Kasumi. Ehm .. Kasumi teraz chvíľku vydrž, zachvíľku za s tebou bude Kensei hrať len musíš poriadne papať aby si veeľmi vyrástla. Povedala som jej a postavila som pred ňu tú polievku, ona sa na to hladno pozrela no kým stihla niečo urobiť tak som sa rýchlo vrátila z kuchyne a pred Kenseia som položila tanier s dangom a pikantnou omáčkou. ja som sa posadila za Kasumi a dala som si ju do lona. Prisunula som nás k stolu a dávala som pozor aby nerozliala polievku po stole pri tom, čo ju začala jesť lyžičkou. Eh tak .. ako sa máš? dlho si tu nebol. spýtala som sa Kenseia a čakala som na jeho odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Osada Wanketsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Wanketsu   Osada Wanketsu EmptySun Dec 12, 2010 5:27 pm

Yakura

Doběhnul jsem přímo do osady, rozhlížel jsem se do kolečka.Stál jsem v klidu , věděl jsem že mrhám čas stáním v osadě,ale jinak to nešlo. Pomalinku sem se rozešel k rámen shopu u kterého jsem se zastavil, opřel jsem se o zeď a vyčkával na to, než tudy projde nějaký shinobi.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Osada Wanketsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Wanketsu   Osada Wanketsu EmptySun Dec 12, 2010 5:39 pm

Kensei

Když se malá kasumi těšila na všechny plyšáky tak jsem se usmál..Je fakt sladká..řekl jsem si a chtěl jsem ji je podat,ale potom přišla Kaori tak jsem plyšáky vzal a položil na zem..Když potom přišla Kaori znovu a donesla mi tak krásné dango,které vonělo nádherně..Tak jsem neměl slov..Vypadáto i voní stejně hezky jako ty..řekl jsem a usmál se na ní.Abych nezapomněl tak jsem řekl dobrou chuť..Kousl jsem si do danga a docela to pálilo a ani mě to nevadilo,protože pikantní mám rád..Když se mě pak zeptala na otázku tak jsem ji odpověděl..Ale jo mám se dobře..Dnes jsem poznal svoji starou kamarádku a její sestru a co ty?Jak se máte..obě..dodal a znovu si kousl do danga
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Osada Wanketsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Wanketsu   Osada Wanketsu EmptySun Dec 12, 2010 5:45 pm

Kaori Shinra (16) / Kasumi Shinra (6)

Spomenul si si? povedala som a usmiala som sa. Kasumi mala plné práce s polievkou pretože ju dosť rýchlo hltala až som ju trocha musela ukľudniť. Jedz pomalšie lebo sa zadusíš. povedala som Kasumi no dosť som sa pri tom zasmiala pretože mi jej štýl jedenia prišiel trocha komický. nachvíľku prestala a len na mňa vyplazial jazyk a znova začala jesť takým istým tempom. No ako vidíš tak tuto mladá sa má asi dobre. a ja? no .. ujde to. Povedala som s menším úsmevom na tvári a po tom som sa mu pozrela do tváre. Eh.. čo to dango? chutí ti? spýtala som sa ho a očividne som kvôli Kasumie nepočula jeho kompliment.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Osada Wanketsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Wanketsu   Osada Wanketsu EmptySun Dec 12, 2010 6:19 pm

Kensei

Když se zasmála Kaori,jak mala Kasumi jedla tak jsem neodolal a zasmál se též..Dango je výborné řekl jsem a poslední kousek snědl..Nevím jestli to je vhodné,ale zeptám se..Nemusíš odpovídat..řekl jsem a nadechl se..Co vaši rodiče?Zeptal jsem se a chvíly se na Kaori díval..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Osada Wanketsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Wanketsu   Osada Wanketsu EmptySun Dec 12, 2010 6:28 pm

Kaori Shinra (16) / Kasumi Shinra (6)

Trochu ma zaskočila jeho otázka no keď som sa pozrela na Kasumi tak som si vydýchla, nejak to prepočula, teraz už dojedla svoju polievku a pomaly sa jej začalo zatvárať oči. Naznačila som Kenseiovi aby chvíľu počkal a zobrala som Kasumi do postele, tam som jej ešte vyzula topánky a uložila som ju spať, dnes toho na ňu aj tak bolo moc, v podstate sa zobudila o tretej ráno a odvtedy nezaspala tak som sa ani nedivila že sa už nevedela ani vyzuť. V momente zalomila a keď som sa presvedčila že naozaj spí tak som sa znova posadila za stôl. Chvíľu som sa zamyslela a rozmýšľala som čo na to odpovedať. Otec niekam odišiel ešte keď nebola Kasumi na svete, ale to asi vieš.. No a .. Mama .. tak tá zomrela.. pred dvoma rokmi. Povedala som a trocha som posmutnela pri spomienke na ňu, Kasumi som nahovorila že odišla za otcom pretože som ju moc nechcela rozrušiť, tak .. by som ťa poprosila aby si to pred ňou moc nespomínal, šepla som ešte a jedným okom som sa pozrela na spiacu Kasumi.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Osada Wanketsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Wanketsu   Osada Wanketsu EmptySun Dec 12, 2010 6:53 pm

Kensei

Poslouchal jsem její příběh a docela mi ji bylo líto..Je mi to líto,nechtěl jsem se o tom zmínit..řekl jsem a díval se na ní..A co finanční záležitost?Vychází vám to nebo máš problémy Kaori?Zeptal jsem se a podíval na malou jak spí..Kdo ví,kde je její budoucnost..řekl jsem si a čekal na odpověď Kaori..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Osada Wanketsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Wanketsu   Osada Wanketsu EmptySun Dec 12, 2010 6:59 pm

Kaori Shinra (16) / Kasumi Shinra (6)

V poriadku.. nemal si to ako vedieť. Povedala som a trocha som sa pousmiala aby som mu zodvihla náladu. Financie? ale.. ide to.. pracujem.. sem tam v nemocnici.. niekedy v reštike. Zatiaľ nám to vychádza celkom dobre. Mohlo by byť aj lepšie, ale.. som spokojná. Kasumi je zdravá, od hladu neumierame, tento byt mi úplne vyhovuje, väčší aj tak nepotrebujeme. Tak.. no dalo by sa povedať že vo Wanketsu máme hmm .. pevné zázemie. Hovorila som potichu aby som nezobudila Kasumi. A .. čo ty? kde budeš teraz.. ehm bývať? vrátiš sa domou? spýtala som sa ho a čakala na jeho odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Osada Wanketsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osada Wanketsu   Osada Wanketsu Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Osada Wanketsu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Osada Jigushi
» Mapa Osady Wanketsu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Naruto: Next Generation :: Záporná Oblast: Horské Močály :: Hrací Místnost :: Osada Wanketsu-
Přejdi na: