Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Animus Afterlife
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Odchyt Summonů

Goto down 
AutorZpráva
Takeru Takahashi
Administrátor
Administrátor
Takeru Takahashi


Poèet pøíspìvkù : 159
Join date : 07. 08. 10
Age : 29

Statistika Charakterů
Poznámky:

Odchyt Summonů Empty
PříspěvekPředmět: Odchyt Summonů   Odchyt Summonů EmptySun Dec 12, 2010 12:37 am

ODCHYT SUMMONŮ... BLÍŽŠÍ INFORMACE Odchyt Summonů Summon12

BLIŽŠÍ INFORMACE O STYLU ODCHYTU
Takže, tohle je celkové téma pro každého Summona/Svitek, který budete chtít. Do této místnost se píše celá cesta, od Osady až po svitek, také příspěvek do této místnosti vypadá trošku jinak, aby to totiž bylo přehledné, tak vždycky napíšete ještě vedle jména do závorky písmenko, popřípadě číslo daného Kuchiyose Svitku. Takto to budete dělat u KAŽDÉHO příspěvku, který budete psát! Také nezapomínejte, že každý svitek chrání Summon daného svitku, takže myslete na sílu daného Summona! Čím silnější Summon, tím těžší ho získat.


PŘÍKLAD:
citace :
Takeru Takahashi (J)
Blížil jsem se ke svitku, už v dálce jsem rozpoznal větší vchod do jeskyně, očividně šlo vidět, že mě nečeká nic jednoduchého. Zhluboka jsem se tedy nadechnul a poté jsem pravou nohou vkročil směrem do jeskyně.
Návrat nahoru Goto down
https://animus-afterlife.forumczech.com
 
Odchyt Summonů
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Naruto: Next Generation :: Zapomenutá Oblast: Zničený Svět :: Odchyt Summonů-
Přejdi na: