Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Animus Afterlife
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Kumori Toorima

Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Kumori Toorima Empty
PříspěvekPředmět: Kumori Toorima   Kumori Toorima EmptyWed Dec 22, 2010 3:37 pm

Jméno :
Kumori Toorima

Přezdívka :
Gufuu Kumori - Tornado Kumori


Přesvedčení:
Som ateista (verim len v sameho seba)
neuznávam žiadnu vieru

Věk :
16

Fóbie :
Strach z pavúkov

Hodnost :
Shinobi

Pohlaví :
Mužské

Rodina :
Rodinu nepoznal. Do 11 rokov žil v sirotčinci.

Sen :
Stať sa uznávaným ninjou a založit si rodinu ktorú nemal.

Klan :
Zatiaľ žiadny.

Kekkei Genkai :
Žiadne

Styl boje:

Taijutsu: slabé
Ninjutsu: stredné
Genjutsu: slabé

Zbran, vybaveni :
Mám zachovalý samurajsky meč s nezvyklým gravírovaním. Je to napísané v starodávnom jazyku, ktorý zatiaľ neviem rozluštit.
Spoiler:

Dostal som ho ako darček od niekoho neznámeho z diaľky pomocou vodcu karavany ako posla. Žeby moja stratená rodina?

Schopnosti :
Som stredne rýchly v behu a boji, trpezlivý v riešeni komplikovaných situacií. Boj si užívam niekedy až príliž aktívne. Naučený v prežití v divočine.

Podstata : Netuším akú mam podstatu. Času na zistenie a trénovanie bude dosť.

Výzor :
Oči :
Svetlo-modré
Vlasy :
Gaštanové, dlhé ,zaviazané do copu
Tvár :
Trošku pochudnutá
Uši :
Menšie ale dlhšie.
Nos :
Malý
Úsměv :
Úprimný Priateľský
Postava :
Stredne štíhla, bežné svalstvo na celom tele:
Váha :
79 kg
Výška :
188 cm
Miery :

Vztahy :
Zatiaľ nič (Možno sa tu dakto najde, to az čas ukáze).

Vlastnosti :
Som starostlivý, niekedy až moc. Neopúštam priateľov v nebezpečenstve a dôverujem im ako vlastnej rodine ktorú som nepoznal.

Koníčky :
Trénovanie technik,beh,varenie, knihy.

Obľúbené :
Milujem spánok viac než dost, krásnu krajinu, dobrých ľudí okolo seba a hlavne boj.

Neobľúbené :
Falošných ľudi, podozieravosť, útoky zo zadu, zle uvarené jedlo.

Krevní skupina : AB

Životopis/Příběh :
Nepamatam si do svojich 8 rokov takmer nic. V sirotčinci do svojich 11 rokov som pracoval ako chovateľ hydiny a pestovateľ ovocia a zeleniny. Po tom co som z dovodu zistenia ze sa boja mojeho správania som musel opustit sirotčinec a putovať sám divočinou. Po 2 rokoch žitia v nekonečnej divočine s pomocou schopnosti prežitia, som putoval daľej nevedno kam. Až keď som mal asi 13 rokov, pri putovaní som stretol starého pustovníka, ktorý videl vo mne záchrancu sveta a vycítil silu nevídanú. Dostal som od neho aj 2 zvitky s technikami. Tak mi poradil aby som cestoval na juh do kraju s menom Trávnaté lúky do osady Yuka a vyhľadal tam človeka, ktorý by ma naučil byť ninjom až nakoniec shinobim aby som mohol chrániť mesto od zlých ľudí z vonkajšieho sveta. Po 3 rokoch cesty som konečne dorazil do Trávnatých lúk. Počas putovania som si osvojil a naučil sa Kage Bushin no Jutsu a Soushuuha no Jutsu aspoň na základnej úrovni, pomocou svitkov ktoré mi venoval pustovník. Naučil som sa so svojím Kage Bunshin no Jutsu ovladat 5 Tienových klonov. Možem začať svoj príbeh hrdinu, ktorý možno zachráni náš svet.

Obrázok:

Spoiler:
http://www.medropship.com/images/bloodoathofthesamuraikatana.jpg


Techniky:
Ninjutsu class B :Kage Bushin no Jutsu - Stínový klon - Je to jutsu, které vytvoří několik klonů, které jsou ale reálné

Ninjutsu class C :Soushuuha - Ovládání letících čepelí - Uživatel ovládá kunaie, které se vznáší ve vzduchu a používá Chakru pro jejich kontrolu a útočí s nimi na soupeře. Tato technika umožnuje uživateli, aby kunai letěl rychleji než kunai vržený normálně.

Techniky meča:
Tei-gyorai : Po dlhej dobe v divočine som mal dost času na to aby som si vyvinul techniku meča. Ide o rýchly útok mečom s výskokom do vzduchu a zabodnutím do zeme.

Na Techniky : Taijutsu a Genjutsu sa budem postupne učiť.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Kumori Toorima Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kumori Toorima   Kumori Toorima EmptyWed Dec 22, 2010 3:44 pm

Prijaté
Návrat nahoru Goto down
 
Kumori Toorima
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Naruto: Next Generation :: Kladná Oblast: Travnaté Louky :: Charaktery-
Přejdi na: