Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Animus Afterlife
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Tabito Hibiki

Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Tabito Hibiki Empty
PříspěvekPředmět: Tabito Hibiki   Tabito Hibiki EmptyTue Dec 14, 2010 2:18 pm

Jméno: Tabito Hibiki.

Přezdívka: Tabi.

Přesvědčení: je to kladná postava ale osud mu nepreje.

Věk: 15.

Fobie: zatiaľ žiadna.

Hodnosť: Shinobi.

Pohlaví: Muž.

Rodina: Mal otca.

Sen: žiť ako iný ludia a nemusieť neustále utekať.

Klan: ––

Kekkei Genkai: Kihō.

Schopnost Kekkei Genkai: Pomocou KG a bublifuku dokáže vyrábať bubliny.

Styl boje:

-Taijutsu: Skoro nikdy.
-Ninjutsu: Skoro stál.
-Genjutsu: Vôbec.

-Zbraň, vybavení: Bublifuk.

Schopnosti: Tabito ma priemernú rýchlosť aj silu. Ma veľkú zásobu chakry a vie ju dobre koncentrovať.

Podstata: Suiton naučená.

Výzor: Ma čierno červené veci ma čierne vlasy a hnedé oči ma chrániče na kolenách a na rukách. Pls domyslite si že ma na hlave kapucňu a cez ústa ma šatku takže mu sú vidieť iba oči a noc.
Výška:176cm.
Váha:65kg.

Vztahy: žiadne.

Vlastnosti: Tabito je tichý ale úprimný furt na rovinu povie to čo si o ludoch myslí a nepretvaruje sa. Je milí. Ale od ludi si drží odstup.

Koníčky: Pozorovanie oblohy.

Oblíbené: Dobré jedlo spánok a tréning technik.

Neoblíbené: ľudia čo sa pretvarujú a hluk.

Krevní Skupina: A.

Životopis/Příběh: Tabito sa narodil v malej dedine je ho mam zomrela pri pôrode. Ked Tabito rástol a už mal 6 rokov tak sa naučil základne veci ninju naučil sa koncentrovať chakru. Ked mal 8 tak sa naučil používať zbrane ninju a naučil sa chodiť po vode aj po stromoch o kratšiu dobu mu otec s cesty doniesol ninja bublifuk a pomocou KG sa Tabito naučil je ho prvé ninjutsu. O kratšiu dobu dalšie ale je ho otec musel znova odísť na cesty. Otec sa vrátil skorej ako mal Tabito nevedel prečo ale videl že je ho otec je celí od krvi Tabitov otec nič nepovedal iba sa na neho pozrel a odišiel. Na druhý deň bolo v dedine vyhlásene že zabil človeka. Nikdo nevedel prečo ani ako Tabatov otec nebol ninja bol to iba rybár a človeka ktorého zabil bol silný ninja. Tabatov otec sa vrátil po pol roku spať do dediny chcel ešte na posledy vidieť svojho syna ale to sa mu stalo osudným ked videl svojho syna a chcel mu to isť vysvetliť kto je tak ho dedinčania chytili Tabatov otec neodporoval a bol popravený a Tabi bol pritom. To už mal 9 rokov nakoniec sa zistilo že je ho otec bol ninja a preto furt cestoval lebo už predtým bol hladaný ninja. Tabito žil sám a v dedine sa na neho každý pozeral ako na vraha a nevydržal to a odišiel po svete sa túlal 2 roky a medzi tím trénoval dalšie techniky a zdokonalil sa aj v taijutsu ktoré ale moc nevyužíval. Po dlhšie dobe sa rozhodol že sa vráti do dediny to už mal 13 rokov v tedi na neho zaútočili dedinčania mysleli si že prišiel pomstiť svoj ho otca Tabi sa bránil a nechcel nikoho zabiť ale inak sa to nedalo v tedi zabil 5 ludi a utiekol. Pán tej dediny sa rozhodol že na neho vypíše odmenu bolo to 1000 ryo ked však stále utekal tak sa suma stupňovala a ked mal Tabi už 13 rokov tak to bolo 1800 ryo. Tabi nemal peniaze a bol hladný Tabi okradol zopár ludi a tak sa suma zvýšila na 2100 ryo. Teraz ma Tabito 15 rokov a usadil sa v dedine Yuka ale odmena na jeho hlavu je stále vypísaná. A preto chodí neustále zamaskovaný.

Obrázek:
Spoiler:

Techniky: Bublinová Oslepujúca technika ( Mabushii baburu )-D úroveň: Tabito vyfúkne niekoľko bublín z jeho bublifuku ( max 20 ) ked tieto bubliny buchnú tak na tom mieste kde buchli je červený malí mrak ked sa tento mrak dostane do očí nepriateľa tak nepriateľ na určitú dobu oslepne ( Tento mrak rýchlo mizni a oslepenie je na malú chvilku ).
Vybuchujuca bublinová technika (Bakuhatsu baburu gijutsu )-C úroveň: Tabito vyfúkne bubliny z jeho bublifuku ( max 15 ) ked sa tieto bubliny niečo dotknú tak explodujú ako výbušný lístok.
Lietajúca bublinová technika ( Furaingubaburu gijutsu )-C+ úroveň: Tabito vyfúkne veľkú alebo malú bublinu z bublifuku a môže v nej cestovať alebo v nej nechať odkaz a stačí aby myslel na osobu pre ktorú je ten odkaz a bublina knej dojde ( bublina sa nedá len tak ľahko zničiť ).


Naposledy upravil Billy dne Tue Dec 14, 2010 5:57 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi
Administrátor
Administrátor
Takeru Takahashi


Poèet pøíspìvkù : 159
Join date : 07. 08. 10
Age : 29

Statistika Charakterů
Poznámky:

Tabito Hibiki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tabito Hibiki   Tabito Hibiki EmptyTue Dec 14, 2010 6:06 pm

PŘIJATO

- Můžeš začít hru vstupním postem...
Návrat nahoru Goto down
https://animus-afterlife.forumczech.com
 
Tabito Hibiki
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Naruto: Next Generation :: Kladná Oblast: Travnaté Louky :: Charaktery-
Přejdi na: